ТВ Пакет Форум

Околу форумот

Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
Threads
8
Messages
1,982
Threads
8
Messages
1,982

Телевизија

Македонски ТВ серии

Threads
28
Messages
1,310
Threads
28
Messages
1,310

Македонски телевизии

Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
Threads
32
Messages
21,622
Threads
32
Messages
21,622

Македонски емисии и шоу програми

Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
Threads
51
Messages
3,610
Threads
51
Messages
3,610

Телевизиски фаци

Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
Threads
6
Messages
247
Threads
6
Messages
247

Други телевизии

Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
Threads
20
Messages
1,656
Threads
20
Messages
1,656

Балкански емисии и шоу програми

Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
Threads
23
Messages
4,185
Threads
23
Messages
4,185

Прајм тајм серии

Primetime news

Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
Threads
13
Messages
3,147
Threads
13
Messages
3,147

ABC

Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
Threads
62
Messages
1,049
Threads
62
Messages
1,049

CBS

The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
Threads
31
Messages
783
Threads
31
Messages
783

CW (Warner Bros)

One Tree Hill | Dynasty | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
Threads
33
Messages
635
Threads
33
Messages
635

FOX

The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
Threads
36
Messages
414
Threads
36
Messages
414

NBC

Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
Threads
48
Messages
386
Threads
48
Messages
386

Прајм тајм серии од други мрежи

Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
Threads
136
Messages
1,857
Threads
136
Messages
1,857

Драмски серии

Драмски серии - инфо

Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
Threads
4
Messages
7,889
Threads
4
Messages
7,889

Турски серии

Kalbimdeki Deniz | Kiraz mevsimi | Kara sevda | Kınalı kar | Intikam
Threads
158
Messages
2,650
Threads
158
Messages
2,650

Хрватски серии

Threads
18
Messages
356
Threads
18
Messages
356

Серии од други земји

Серии од Индија, Русија, Кина, Италија, Франција, САД, Србија, Романија
Threads
46
Messages
600
Threads
46
Messages
600

Шпански серии

Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
Threads
17
Messages
606
Threads
17
Messages
606

Теленовели

Теленовела инфо

Награди TvPaket y Novelas, Теленовели во Македонија, 50-те најпопуларни теленовели
Threads
11
Messages
5,609
Threads
11
Messages
5,609

Теленовели од Мексико

Esmeralda | Nunca te olvidaré | Abrázame muy fuerte | La usurpadora | Mariana de la noche
Threads
171
Messages
3,903
Threads
171
Messages
3,903

Теленовели од Аргентина

Rebelde way | Yago, pasión morena | Resistiré | Montecristo | Franco Buenaventura, el profe
Threads
78
Messages
2,227
Threads
78
Messages
2,227

Теленовели од Бразил

Aquarela do Brazil | Mulheres apaixonadas | Esperança | O Rei do Gado | Laços de família
Threads
89
Messages
1,329
Threads
89
Messages
1,329

Теленовели од САД / Колумбија

La viuda de Blanco | Doña Bárbara | María Bonita | Rauzán | Zorro, la espada y la rosa
Threads
96
Messages
1,570
Threads
96
Messages
1,570

Теленовели од Венецуела

Kassandra | Aunque me cueste la vida | Cambio de piel | Llovizna | Estrambótica Anastasia
Threads
47
Messages
379
Threads
47
Messages
379

Теленовели од други земји

Ljubav u zaleđu | Luz María | Sve će biti dobro | Géminis, venganza de amor | Јелена
Threads
14
Messages
113
Threads
14
Messages
113

Латиноамерикански актери и актерки

Lucero | Facundo Arana | Kate del Castillo | William Levy | Maite Perroni
Threads
32
Messages
407
Threads
32
Messages
407

Филм

Дебата за филмовите

Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
Threads
23
Messages
1,226
Threads
23
Messages
1,226

Музика

Македонска

Threads
68
Messages
2,202
Threads
68
Messages
2,202

Балканска

Threads
7
Messages
221
Threads
7
Messages
221

Странска

Threads
54
Messages
1,211
Threads
54
Messages
1,211

Евровизија

Threads
19
Messages
4,953
Threads
19
Messages
4,953

Забава

Вебновели

Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
Threads
24
Messages
1,371
Threads
24
Messages
1,371

Компјутери

Threads
16
Messages
901
Threads
16
Messages
901

Оф топик

Threads
59
Messages
7,008
Threads
59
Messages
7,008
  • TVman

Игри

Threads
15
Messages
3,999
Threads
15
Messages
3,999

А и М

Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
Threads
2
Messages
1,189
Threads
2
Messages
1,189

Канта

Threads
39
Messages
752
Threads
39
Messages
752

Општи теми од животот

Литература и Театар

Threads
5
Messages
541
Threads
5
Messages
541

Фамилија

Threads
2
Messages
25
Threads
2
Messages
25

Мистерии

Threads
5
Messages
17
Threads
5
Messages
17

Образование

Threads
10
Messages
202
Threads
10
Messages
202
Top