ТВ Пакет Форум

Околу форумот

Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
Теми
9
Мислења
2,080
Теми
9
Мислења
2,080

Македонски ТВ серии

Теми
28
Мислења
1,352
Теми
28
Мислења
1,352

Македонски телевизии

Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
Теми
32
Мислења
22,371
Теми
32
Мислења
22,371
  • M@RKO

Македонски емисии и шоу програми

Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
Теми
51
Мислења
3,627
Теми
51
Мислења
3,627

Телевизиски фаци

Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
Теми
6
Мислења
247
Теми
6
Мислења
247

Други телевизии

Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
Теми
20
Мислења
1,694
Теми
20
Мислења
1,694

Балкански емисии и шоу програми

Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
Теми
24
Мислења
4,283
Теми
24
Мислења
4,283
  • TVman

Primetime news

Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
Теми
14
Мислења
3,230
Теми
14
Мислења
3,230

ABC

Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
Теми
62
Мислења
1,049
Теми
62
Мислења
1,049

CBS

The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
Теми
31
Мислења
788
Теми
31
Мислења
788

CW (Warner Bros)

One Tree Hill | Dynasty | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
Теми
33
Мислења
637
Теми
33
Мислења
637
  • avan111

FOX

The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
Теми
36
Мислења
414
Теми
36
Мислења
414

NBC

Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
Теми
48
Мислења
386
Теми
48
Мислења
386

Прајм тајм серии од други мрежи

Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
Теми
139
Мислења
1,872
Теми
139
Мислења
1,872

Драмски серии - инфо

Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
Теми
4
Мислења
8,799
Теми
4
Мислења
8,799

Турски серии

Kalbimdeki Deniz | Kiraz mevsimi | Kara sevda | Kınalı kar | Intikam
Теми
171
Мислења
2,822
Теми
171
Мислења
2,822
  • TVman

Хрватски серии

Теми
19
Мислења
387
Теми
19
Мислења
387

Серии од други земји

Серии од Индија, Русија, Кина, Италија, Франција, САД, Србија, Романија
Теми
50
Мислења
651
Теми
50
Мислења
651

Шпански серии

Velvet | Luna, el misterio de Calenda | Gran Hotel | Física o química | Aquí no hay quien viva
Теми
17
Мислења
606
Теми
17
Мислења
606

Теленовела инфо

Награди TvPaket y Novelas, Теленовели во Македонија, 50-те најпопуларни теленовели
Теми
11
Мислења
5,746
Теми
11
Мислења
5,746

Теленовели од Мексико

Esmeralda | Nunca te olvidaré | Abrázame muy fuerte | La usurpadora | Mariana de la noche
Теми
171
Мислења
3,907
Теми
171
Мислења
3,907
  • M@RKO

Теленовели од Аргентина

Rebelde way | Yago, pasión morena | Resistiré | Montecristo | Franco Buenaventura, el profe
Теми
78
Мислења
2,229
Теми
78
Мислења
2,229

Теленовели од Бразил

Aquarela do Brazil | Mulheres apaixonadas | Esperança | O Rei do Gado | Laços de família
Теми
89
Мислења
1,338
Теми
89
Мислења
1,338

Теленовели од САД / Колумбија

La viuda de Blanco | Doña Bárbara | María Bonita | Rauzán | Zorro, la espada y la rosa
Теми
97
Мислења
1,580
Теми
97
Мислења
1,580

Теленовели од Венецуела

Kassandra | Aunque me cueste la vida | Cambio de piel | Llovizna | Estrambótica Anastasia
Теми
47
Мислења
379
Теми
47
Мислења
379

Теленовели од други земји

Ljubav u zaleđu | Luz María | Sve će biti dobro | Géminis, venganza de amor | Јелена
Теми
14
Мислења
113
Теми
14
Мислења
113

Латиноамерикански актери и актерки

Lucero | Facundo Arana | Kate del Castillo | William Levy | Maite Perroni
Теми
32
Мислења
407
Теми
32
Мислења
407

Дебата за филмовите

Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
Теми
28
Мислења
1,256
Теми
28
Мислења
1,256

Македонска

Теми
68
Мислења
2,245
Теми
68
Мислења
2,245

Балканска

Теми
7
Мислења
226
Теми
7
Мислења
226

Странска

Теми
54
Мислења
1,212
Теми
54
Мислења
1,212

Евровизија

Теми
19
Мислења
4,955
Теми
19
Мислења
4,955

Вебновели

Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
Private
Private
Private

А и М

Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
Private
Private

Литература и Театар

Теми
5
Мислења
558
Теми
5
Мислења
558

Фамилија

Теми
2
Мислења
27
Теми
2
Мислења
27

Љубов и Секс

Теми
9
Мислења
47
Теми
9
Мислења
47

Мистерии

Теми
5
Мислења
17
Теми
5
Мислења
17

Мода и Убавина

Теми
11
Мислења
124
Теми
11
Мислења
124

Образование

Теми
10
Мислења
202
Теми
10
Мислења
202

Онлајн членови

Нови мислења

Статистика на форумот

Теми
1,737
Мислења
101,289
Членови
6,758
Последен член
Antonio_esc

Нови статуси

Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
Ти пишав нешто на ок ру
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
Затоа што те сакам од утре ја почнувам
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
На ок ру ти пишав нешто во врска за серијата Затоа што те сакам
hakuna_matata wrote on TVman's profile.
https://www.stremio.com/downloads
Ако можеш индталијај го ова најмногу ќе брка работа. Бесплатно е. Немаш ни реклами ни ништо. Се имаш на едно место.
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
На ок ру ти пишав нешто во врска за серијата Затоа што те сакам