Developerv2
Поени од реакции
465

Пораки на профилот Последна активност Објави За

 • Сакам да го променам корисничкото име на форумот
  Developerv2
  Developerv2
  Веќе го искористи правото на промена на корисничкото име, и зошто би го променил пак? Причина?
  A
  Aslan Turkey
  Ова е последно те молам. Не сакам на форумот да сум аслан
  A
  Aslan Turkey
  Само да знаеш дека дани прави грешки во статиите на порталот . Еден член на форумот сака да и докаже дека и е грешна статијата, а дани уште и се расправа со членот дрска и безобразна е
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…
Top