Missy

Роденден
Ное 2, 1989 (Години: 30)

Потпис

[SIGPIC][/SIGPIC]​

Трофеи

 1. 2

  На некој му се допаднавте

  Somebody out there reacted positively to one of your messages. Keep posting like that for more!
 2. 20

  Зависник

  1,000 мислења? Импресивно!
 3. 10

  Не можете да престанете!

  Вие имате објавено 100 мислења. Се надеваме дека ова ќе ве расположи повеќе од еден ден!
 4. 5

  Продолжете да навраќате овде

  Објавени 30 мислења. Мора да ви се допаѓа овде!
 5. 1

  Прво мислење

  Напишете мислење некаде на овој форум да го добиете овој трофеј.
Top