Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се
S
Регистриран на
Допаѓања
1,321

Пораки на профилот Последна активност Објави За

 • Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
  S
  Steff
  Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
  Допаѓања: TVman
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…
 • Се вчитува…