Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Балкански синглови и спотови

  • Автор на оваа тема M@RKO
  • Датум кога е започната темата

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Автор на оваа тема #241
Не го пратам Задруга за да знам каква е таа фан публика ама сум видел доста се коментира за Луна, Слоба, Кија. Коментари како што се Luna do pobede и слични други.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Да, тоа е јасно, ама зошто би гласале толку за неа? А видовме колку е гласано.
Едно е сеир да фаќаш, ама истовремено да се дивиш на таква личност? :neznam:
 

alek

Активен Член
Мислења
665
Допаѓања
35
Поени
28
Ќе одам малце надвор од темава ама...
Значи тоа ти е тој балкански менталитет сврти се само назад 30 години независност а ние гласаме за курто и мурто 30 години лаги и празни ветувања, и наместо да ги тргнеме од власт ние си тераме сеир по социални мрежи, простотилок на секој чекор и на место да одиме напред да се едуцираме ние го пренесуваме од генерација на генерација како семејна традиција, значи потребни се сериозни реформи во образованието.
Прост народ силна држава.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Леле што е ужасна песна. Баладите на Димитров >>>>>>>>>>>
Јас не сум баш запознаена што всушност прави Димитров последниве години, освен овие auto tune песни.

Првиот албум на Каролина, првиот албум на Елена Ристеска се негово дело, и тоа е одлична и квалитетна музика. Ама тоа е пред 15-20 години.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
5,802
Допаѓања
559
Поени
113
Јас не сум баш запознаена што всушност прави Димитров последниве години, освен овие auto tune песни.

Првиот албум на Каролина, првиот албум на Елена Ристеска се негово дело, и тоа е одлична и квалитетна музика. Ама тоа е пред 15-20 години.
Јас знам за Моје пролече на Розга, што ја има правено во последно време. Таа е многу убава балада.
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
Веќе неколку години работи песни за неа. Можеби само онаа песна што пееше со Римски и Корона не работеше он.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Автор на оваа тема #253
Димитров во последните неколку години највеќе работи песни за србите, за албанците и по некоја за македонците.