Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Дизајнот на форумот

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #21
23:43 покажува кај тебе, за ова што го напиша сега. Само кај мене е така?
 

Simona*

Нов Член
Мислења
48
Допаѓања
0
Поени
0
#23
Часовите се според зоната GMT +1. Часот во овој момент е 21:47.
Кај мене е во ред.
 

emma-chan

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
#25
јас кога се регистрирав наместив +2, а ми се чини и дека мк е на +2
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#26
Си наместив.
Се мести кај Опциите кај зоната да биде GMT +1
 

Simona*

Нов Член
Мислења
48
Допаѓања
0
Поени
0
#27
Chris напиша:
Епа зошто кај нас не е така?
Да не треба сами да го смените времето во вашиот профил?

И да... имам решение за тоа да може да се става смајли во брз одговор.
 

Игор

Нов Член
Мислења
493
Допаѓања
0
Поени
0
#28
Да бе, заборавив дека тоа може сам да си го подесам... Да, GMT +1, сега сменив и е во ред.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#30
Мене ми беше уште на старт сменето, детално си го прегледав профилот :199885:
 

Developer

Администратор
Мислења
146
Допаѓања
0
Поени
16
#32
Од форум е тоа default време,ако ви е различно ставете +1.
 

Losteech

Администратор
Мислења
711
Допаѓања
0
Поени
0
#34
Предлог: да се стават анкети кај сериите за оценување на истите??
(по теркот на мојот пост за HIMYM во CBS подфорумот)
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#35
Ајде глупости, што има во темите да се едитира па да се бришат и да се отвораат одпоново.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #36
Да, смајлињата не се наредени како што треба, а за сликите сега ќе ти средам.
 

damjan

Нов Член
Мислења
224
Допаѓања
0
Поени
0
#37
Beauty напиша:
Ајде глупости, што има во темите да се едитира па да се бришат и да се отвораат одпоново.
Па, на пример, кога ќе искочат нови албуми од пејачите ќе треба ли да сменам?!
И кај глумците и глумиците кога ќе глумат во нешто ново!
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #38
Ете ви ги и најпопуларните смајлиња први во табелата за брз одговор. 434646