Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Дизајнот на форумот

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Ама битно ти да не се мачиш, истите постови си ги пишуваш и тука, и таму. :rolleye:
 

Developerv2

Администратор
Мислења
98
Допаѓања
98
Поени
18
Форумот и страната на ТВ Пакет оваа вечер не беа во можност да се отворат/пристапат поради хардверски проблем со серверот кој среден моментално.​
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Дали имате можност да уредувате свое мислење без да излезе дека сте уредувале?
Зборувам за онаа опција Edit silently.
 

kristijan10

Добро-Познат Член
Мислења
694
Допаѓања
677
Поени
93
Јас приметив дека во последно време кога ќе уредам свое мислење не пишува, ама ја немам опцијава, не сум ја видел.
 

anonimen

Добро-Познат Член
Мислења
2,565
Допаѓања
661
Поени
113
Дали имате можност да уредувате свое мислење без да излезе дека сте уредувале?
Зборувам за онаа опција Edit silently.
Мислам дека кога се уредува мислење не пишува дека е уредувано
 

Developerv2

Администратор
Мислења
98
Допаѓања
98
Поени
18
Дали имате можност да уредувате свое мислење без да излезе дека сте уредувале?
Зборувам за онаа опција Edit silently.
Оваа опција ја имаат само администраторите/модераторите на форумот. Од каде ова сега?
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,602
Допаѓања
996
Поени
113
Мислам дека кога се уредува мислење не пишува дека е уредувано
Мене ми пишува.
Оваа опција ја имаат само администраторите/модераторите на форумот. Од каде ова сега?
А зошто не на сите да има ? Ќе штрајкуваме поради нерамноправност :406389::406389:
 

Some Special

Добро-Познат Член
Мислења
4,458
Допаѓања
1,235
Поени
113
Сори за офф, ама морам да кажам дека ептен сте се изнапишале овие два дена. Се уморив од читање, а ни пола од непрочитаните теми не ги прочитав. 43436:D
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Сори за офф, ама морам да кажам дека ептен сте се изнапишале овие два дена. Се уморив од читање, а ни пола од непрочитаните теми не ги прочитав. 43436:D
А кај тераше викенд ти ?
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Се прави реорганизација на подфорумот за Емисии и шоу програми во Македонија.
Подфорумот беше доста запоставен. Сите емисии кои се завршени и не се емитуваат ќе ги најдете во делот Ретро, а актуелните емисии со изменет текст и фотографија на темата, ќе ги најдете во самиот подфорум
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
Моментално го отварам форумов преку мобилен и приметив има горе некаков одбројувач
1days 01hrs 47mins и одбројува секунди
:rolleye:
 

kristijan10

Добро-Познат Член
Мислења
694
Допаѓања
677
Поени
93
Моментално го отварам форумов преку мобилен и приметив има горе некаков одбројувач
1days 01hrs 47mins и одбројува секунди
:rolleye:
И што мораше ова да го пишеш?
Како ние да не гледаме, па мора да кажеш. :off:
 

NaEdenCovekBratMu

Добро-Познат Член
Мислења
277
Допаѓања
325
Поени
63
Значи утре отприлика во ова време ќе биде објавен ексклузивитетот на сезоната. :ehh: