Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Добредојдовте!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #1
Добредојдовте на новиот ТВ Пакет Форум. Се префрливме на софтверот vBulletin поради тоа што сметаме дека овде нашата работа ќе се одвива на многу полесен начин, а пред се поради сигурноста на податоците кои секојдневно ги внесуваме. Нашиот стар форум ќе продолжи да постои, но само како архива, за жал не сме во можност да ги префрлиме мислењата, но затоа сите теми одново се отворени тука.​
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,973
Допаѓања
41
Поени
48
#3
Епа ајде конечно, добродојдовте сите членови на новиот ТВ Форум!
Ќе биде закон. :)
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
#4
Добредојдовме сите. Како што разгледав набрзина, има членови кои не беа на минатиот форум. За почеток ми е чудно, многу теми празни за кои сите зборови се кажаа претходно, но сепак продолжуваме понатаму, не се враќаме назад.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #5
Ќе има и во иднина за што да зборуваме, мислам дека сите знаеме колку е важно тоа што го направивме овој чекор и како што кажа, не се враќаме назад. Сега ќе го заклучам тој форум.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
#6
Крајс, ќе треба да отвориш ТЕЛЕНОВЕЛА ИНФО подфорум.
И зашто ми е два саати напред, наместо 20.20, ми покажува 22.20
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #7
Има бе пишувајте во него, само треба да го поместам во ТЕЛЕНОВЕЛИ. А за саатот Данице уште не сум го средил, ќе почекаш да ја најдам таа опција.
 

Losteech

Администратор
Мислења
711
Допаѓања
0
Поени
0
#8
Одлично сработено! Овој е многу побрз и попрегледен форум од стариот. А мислењата ќе ги прежалиме и издуплираме, нема врска. :)
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
#9
Beauty напиша:
Крајс, ќе треба да отвориш ТЕЛЕНОВЕЛА ИНФО подфорум.
И зашто ми е два саати напред, наместо 20.20, ми покажува 22.20
Ќе одиш во Кориснички па Измени ги опциите и таму имаш за подесување на час. Ќе се ставиш на временска зона со Лондон и ќе ти искача точно време.
 

damjan

Нов Член
Мислења
224
Допаѓања
0
Поени
0
#13
Јас се зачленив од почеток, сега ќе ги отворам моите теми пак и ќе почнам да коментирам. Ајде, па овој пат повеќе да се забавуваме :272416:
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #14

Ana-Marija

Нов Член
Мислења
378
Допаѓања
0
Поени
0
#17
Ми требаше време да го најдам форумов на стариот форум35455
 

True Religion

Нов Член
Мислења
81
Допаѓања
0
Поени
0
#18
Добро ве најдов!!Форумот е прекрасен!Се надевам сега уште повеќе ќе се дружиме!!!!
Инаку,на стариот форум Blair!!34333433
 

ilce

Нов Член
Мислења
192
Допаѓања
0
Поени
0
#19
Добро Ве најдовне и да ни потрај форумов :272416:
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #20
Добро ќе биде сите оние кои си ги сменија никовите од стариот форум да се претстават тука, како што направи Blair.