Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Добредојдовте!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#21
Losteech напиша:
Одлично сработено! Овој е многу побрз и попрегледен форум од стариот. А мислењата ќе ги прежалиме и издуплираме, нема врска. :)
Иван само не менувај дизајн, нека бидат исти почетните страни како и другите прајмтајм серии. Да не шараме сега, важи? 434646
 

Losteech

Администратор
Мислења
711
Допаѓања
0
Поени
0
#22
Bobi напиша:
Иван само не менувај дизајн, нека бидат исти почетните страни како и другите прајмтајм серии. Да не шараме сега, важи? 434646
Каков дизајн? Мислиш на моето пишување? Искрено секогаш си терам по моја шема, ама ајде ќе преправам после според вашата.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#23
Losteech напиша:
Каков дизајн? Мислиш на моето пишување? Искрено секогаш си терам по моја шема, ама ајде ќе преправам после според вашата.
Абе не мора ако не сакаш, предложив, ама поубаво да не е кога сите се исти, не за друго 54656

Т.е во тоа горе кај информациите, текстот нека си остане тој, и содржината не ја ставај во цитат.
 

Losteech

Администратор
Мислења
711
Допаѓања
0
Поени
0
#24
Bobi напиша:
Абе не мора ако не сакаш, предложив, ама поубаво да не е кога сите се исти, не за друго 54656

Т.е во тоа горе кај информациите, текстот нека си остане тој, и содржината не ја ставај во цитат.
Содржината само кај HIMYM ја ставив во цитат, дека ми беше прва тема и експериментирав. :) Сега ќе поправам.

Него, ова со сезоните/епизодите и линковите до IMDB, Википедија итн. што е под сликата, да го преправам/избришам да биде како кај вашите теми?
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#25
Losteech напиша:
Содржината само кај HIMYM ја ставив во цитат, дека ми беше прва тема и експериментирав. :) Сега ќе поправам.

Него, ова со сезоните/епизодите и линковите до IMDB, Википедија итн. што е под сликата, да го преправам/избришам да биде како кај вашите теми?
Сезоните/епизодите стави како кај нас. Линковите нека си стоат.
 

DarkAngel

Активен Член
Мислења
2,862
Допаѓања
0
Поени
36
#27
Еве и јас конечно да се регистрирам. Старото корисничко име ми беше sexandthecity15. Некако бев навикнат на стариот форум, па малку потешко се снаоѓам на новиот. Но ќе се навикнам 54656. Инаку сигурно ли не можат да се префрлат темите и мислењата од стариот на новиот форум?
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #29
Им понудив и пари, но никако не прифатија.
 

хејтер

Нов Член
Мислења
2,065
Допаѓања
0
Поени
0
#30
Јас бев и на стариот форум, не бев многу активен, од време на време ќе напишев нешто, чисто да си го кажам мислењето, повеќе сум активен на порталот, и давам негативни коментари кога пишувате лоши работи за А1 :)
Мислам дека на овој форум ќе бидам поактивен.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #31
А значи ти си еден од тие кои не напаѓаат, на форумот не е дозволено тоа да си знаеш! :mhhh:
 

хејтер

Нов Член
Мислења
2,065
Допаѓања
0
Поени
0
#32
Не ве напаѓам, од мене се позитивни и конструктивни коментари и критики. :)
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
#33
епа здраво јас сум Марко може ме памтите од стариот форум ,сам си излегов од тој стар форум и после Крис цело време мислел дека јас пишувам коментари на сајтот и му се заканувам така прочитав пред едно 5-6 месеци на стариот форум ,ама јас не сум таков тип да се тепам и да навредувам некого ,ако он миси дека е обратно стварно му се извинувам:ehh: ама не е така
Поздрав и ако сакате критикувајте ме ако сакате банирајте ме јас се зачленив на новиот форум бидејќи ми беше стварно добро и интересно со вас на форумов
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
#36
ако звучи ова страшно незнам што е пострашно
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,973
Допаѓања
41
Поени
48
#39
M@RKO напиша:
епа здраво јас сум Марко може ме памтите од стариот форум ,сам си излегов од тој стар форум и после Крис цело време мислел дека јас пишувам коментари на сајтот и му се заканувам така прочитав пред едно 5-6 месеци на стариот форум ,ама јас не сум таков тип да се тепам и да навредувам некого ,ако он миси дека е обратно стварно му се извинувам:ehh: ама не е така
Поздрав и ако сакате критикувајте ме ако сакате банирајте ме јас се зачленив на новиот форум бидејќи ми беше стварно добро и интересно со вас на форумов
Ај малку разџвакај, не те сфаќам... Сакаш да кажеш дека ти никакви коментари не си пишувал на ТВ Пакет, некој се потпишувал во твое име? Ох, сирото тоа... Ај да не ја отворам устата сега немам ни време, ни нерви за расправање.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #40
Марко подобро признај си ги грешките и гледај да не ги повториш, не пиеме нафта и сите знаеме кој ги пишуваше тие коментари, но ете и јас како тебе :smizla: не сум таков тип на човек па да дојдам во Тетово и да те натепам за да ти се одмаздам.

Едноставно ќе ти кажам дека модераторите со тешко срце одлучија да те ставиме на тест период, за тоа време треба да докажеш дека знаеш да се однесуваш нормално како и сите нас, доколку тоа се случи нема да имам против да останеш со овде бидејќи знам дека и тебе те интересира телевизијата. Имавме уште еден случај како тебе, но ете тој си ги призна грешките и сега е повторно дел од нас.