Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Добредојдовте!

• Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
признавам она што треба да се признае а тоа што ја не сум правел нема зошто да го признавам кога воопшто не сум ни го направил а и да сум го направил јавно му се извинувам на Крис и му се извинувам тоа што му вртев од скриен број и другпат нека му биде поука дека не се става број од мобилен на интернет дека може секој кој сака да го зафркава со скриен број

emma-chan

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
епа марко и јас добро се сеќавам на тебе, а се надевам и ти на мене ( ему6 на претходниот форум ) се надевам дека сега ќе бидеш подобар и дека ќе се забавуваме и споделуваме мислења во врска со телевизијата :)

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
се сеќавам на сите знам дека згрешив што си излегов сам од тој форум но таков сум брзо можат да ме изнервираат некои работи а и често за глупости е тоа:neznam:

Maxime

Нов Член
Мислења
261
Допаѓања
0
Поени
0
I am back... :jupi: Одличен е новиов форум... Браво, одлично е! Ме мрзеше одново да се регистрирам и затоа тек сега дојдов. Се вратив и се надевам ќе биде уште подобро од порано. Одам да отварам теми што ги нема... :smizla::ehh:

UchihaBlood

Нов Член
Мислења
42
Допаѓања
0
Поени
0
Здраво јас сум Ана Марија(братучетка на Ема-чан). Новиов форум е супер:se poklonuva::

emma-chan

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
Ана Марија добредојде и забавувај се!
Стефан добредојде и забавувај се!

Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
Здраво на сите!
Јас сум тој што сум :))))) - експерт за КОГА ЛИСЈАТА ПАЃААТ хахахаха :)

Мислења
43
Допаѓања
0
Поени
0
некултурно од мене почнав да пишувам и да верглам без поздрав до домаќинот да пуштам голем поздрав добро ве најдов да можев порано ке се вклучев интересно и добро спакувано се надевам дека бројот на соговорници ке расте да не речам критичари тежок збор кој за себе не можам да си го дозволам сеуште. и уште еднаш добро ве најдов прекрасни луге.

Maja

Нов Член
Мислења
29
Допаѓања
0
Поени
0
Здраво.
Јас не сум баш нова,и порано бев член,али незнам што се случи.Најверојатно го заборавив пасвордот:rolleye::rolleye: :D :D