Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Добредојдовте!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
#41
признавам она што треба да се признае а тоа што ја не сум правел нема зошто да го признавам кога воопшто не сум ни го направил а и да сум го направил јавно му се извинувам на Крис и му се извинувам тоа што му вртев од скриен број и другпат нека му биде поука дека не се става број од мобилен на интернет дека може секој кој сака да го зафркава со скриен број
 

emma-chan

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
#42
епа марко и јас добро се сеќавам на тебе, а се надевам и ти на мене ( ему6 на претходниот форум ) се надевам дека сега ќе бидеш подобар и дека ќе се забавуваме и споделуваме мислења во врска со телевизијата :)
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
#43
се сеќавам на сите знам дека згрешив што си излегов сам од тој форум но таков сум брзо можат да ме изнервираат некои работи а и често за глупости е тоа:neznam:
 

Maxime

Нов Член
Мислења
261
Допаѓања
0
Поени
0
#44
I am back... :jupi: Одличен е новиов форум... Браво, одлично е! Ме мрзеше одново да се регистрирам и затоа тек сега дојдов. Се вратив и се надевам ќе биде уште подобро од порано. Одам да отварам теми што ги нема... :smizla::ehh:
 

UchihaBlood

Нов Член
Мислења
42
Допаѓања
0
Поени
0
#46
Здраво јас сум Ана Марија(братучетка на Ема-чан). Новиов форум е супер:se poklonuva::
 

emma-chan

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
#48
Ана Марија добредојде и забавувај се!
Стефан добредојде и забавувај се!
 
Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
#50
Здраво на сите!
Јас сум тој што сум :))))) - експерт за КОГА ЛИСЈАТА ПАЃААТ хахахаха :)
 
Мислења
43
Допаѓања
0
Поени
0
#53
некултурно од мене почнав да пишувам и да верглам без поздрав до домаќинот да пуштам голем поздрав добро ве најдов да можев порано ке се вклучев интересно и добро спакувано се надевам дека бројот на соговорници ке расте да не речам критичари тежок збор кој за себе не можам да си го дозволам сеуште. и уште еднаш добро ве најдов прекрасни луге.
 

Maja

Нов Член
Мислења
29
Допаѓања
0
Поени
0
#58
Здраво.
Јас не сум баш нова,и порано бев член,али незнам што се случи.Најверојатно го заборавив пасвордот:rolleye::rolleye: :D :D