Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Добредојдовте!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

QueenOfHearts

Нов Член
Мислења
2
Допаѓања
0
Поени
0
Здраво до сите - јас сум нова на форумот:D Се надевам дека ќе бидам редовен посетувач :)
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
Гледам по бројот на членови во последно има поприлично нови. Сепак повторно новиве славо се активни по темите, а баш би било добро да се развива поголема дискусија за сериите па макар и турски и индиски да биле
Исто ми фалат некои од старите членови како
AnaMarija
Igorao85
Maxime
Losteech - знам дека нема многу време, но сепак можи одвреме навреме по некој пост да пиши
и други, но во моментов на овие се сетив

Се надевам дека ќе се активираат повторно постарите членови, а секако и новите ќе пишуваат почесто
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
САМО НА ФОРУМОТ НА ТВ ПАКЕТ :

- најексклузивни новости за било која македонска телевизија
- најточен преглед на сите серии кои се даваат во Македонија со термини и броеви на епизоди
- најбрзи вести и најдобрите критики за музичките и телевизисиките личности
- најбрзи вести за новите македонски и светски емисии, серии и филмови
- најчитаната и највозбудливата веб новела


РЕГИСТРИРАЈТЕ СЕ И КОМЕНТИРАЈТЕ
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Што се случи со форумот и сајтот овие три дена?
Дали постои закана дека пак ќе се случи тоа?
 

Dexter26

Добро-Познат Член
Мислења
3,761
Допаѓања
38
Поени
48
^

Јас се радував на кратко мислејќи дека ќе се префрлува форумот на друга платформа, но очигледно бил дефект во прашање, или ненавремено платен хостинг.
 

DarkAngel

Активен Член
Мислења
2,862
Допаѓања
0
Поени
36
Dexter26 напиша:
^

Јас се радував на кратко мислејќи дека ќе се префрлува форумот на друга платформа, но очигледно бил дефект во прашање, или ненавремено платен хостинг.
Мислам дека тоа е во прашање.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
Автор на оваа тема #130
Изумив да го продолжам договорот, па ме фати викенд и тоа е тоа. Нема закана за повторно случување на овој проблем.
 

Una

Нов Член
Мислења
7
Допаѓања
0
Поени
0
Здраво,се надевам на добра дружба. :)
Јас сум нова членка Una,само што се зачленив пред неколку минути.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Епа ајде добредојдовте во друшвото љубители на телевизијата ,филмовите и сериите.Се надевам долго ќе се дружиме тука.