Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Добредојдовте!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

NaEdenCovekBratMu

Добро-Познат Член
Мислења
277
Допаѓања
325
Поени
63
Веројатно ова е вистинското место да се претставам. Ако не е, слободно преместете каде што треба. :)

Јас сум Христијан од Јакимово, виничко. Може да ме викате Кико или Еден, како на аватарот.

Дипломиран професор сум по англиски јазик и книжевност.
Во слободно време гледам филмови и серии, а чат-пат и преведувам некои.

Не следам многу телевизија, меѓутоа ме интересира кои серии ќе се емитуваат кај нас и претежно затоа се зачленив тука, да знам дали ќе мора да симнувам некои серии или да ги чекам на ТВ. :406389:

Ама гледам екипата е супер, несомнено ќе биде пријатно овде. :)
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
Добредојде на форумов. Се надевам супер ќе си поминуваш тука.

Нека се множат уште луѓе на форумов, нема се шири кругот на активни членови.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Тука сме пак. 334545
Извинување до членовите што повеќе од еден ден, форумот и порталот не беа во функција.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Гледам дека последниве денови актуелен е и членот Кристијан 10. Официјално добредојде и секое добро !
 

kristijan10

Добро-Познат Член
Мислења
694
Допаѓања
677
Поени
93
Фала, ве читав веќе неколку месеци, дури сега одлучив да почнам да пишувам. Се надевам дека ќе се дружиме на форумов!