Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Избришани и споени мислења!

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #1
Во оваа тема администраторот и модераторите можат да известуваат за сите промени на мислења кои ги направиле на останатите форумџии.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#2
Избришана е темата за Еџмонт од Теленовели и преместена во Прајмтајм серии од други земји.
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#3
Темата „Синхронизација на ТВ“ е преместена од Македонски телевизии во Оф топик.
 

makedonija88

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
#4
Burrows напиша:
Темата „Синхронизација на ТВ“ е преместена од Македонски телевизии во Оф топик.
зашто????
почнавте све да избришите тоа што не ви се допаѓа
затоа се гледа колку членови имате
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #5
Значи Преместене не значи Избришана!
 

Стефан

Нов Член
Мислења
1,302
Допаѓања
0
Поени
0
#6
Подобро би одговарала во Оф Топик, отколку во Македонски телевизии.
И се согласувам со LucasScott дека ПРЕМЕСТЕНА не значи ИЗБРИШАНА.
А за членовите не се согласувам со тебе, има доволен број да опстане, јас на стариот бев баниран и што ли уште не, ама сватив дека форумот и сајтот е неразделив дел од мојот живот, па дури и на школо се палам на форумчево.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#7
makedonija88 напиша:
зашто????
почнавте све да избришите тоа што не ви се допаѓа
затоа се гледа колку членови имате
Уште еден ваков испад и ќе имаме еден помалку!
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#9
Секој има право да отвара теми, но не во несоодветни подфоруми. Подфорумот Телевизија е еден од поважните за овој форум, затоа модераторот внимава на тоа што се објавува во него.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#10
Постот на ilce od Владо Јаневски е избришан поради тоа што веќе има кратка биографија.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#11
Избришана темата на Нате во Глумици, каде се работи за глумец. Не ја преместив, туку ја избришав затоа што немаше ни слика и текстот беше болдиран.
Се молат новите членови кои не отворале тема претходно да видат како се отворани темите пред нив и да се држат по тоа.
За глумците/глумиците ставете кратка биографија и обавезно слика во нормална големина. Без ѕвездички, без болд.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#12
Избришани две мислења на S$N (така нешто му е никот). Едното беше нова тема за филмови со некој глумец и другото беше ставена Ангели 4 во серии кои се одвиваат во рурално селце.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#13
Избришана е темата Оценка за аватар отворена од emma, кај има една таква глупава тема, сте отвориле уште една... :off:
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#14
Избришана е темата на Јуник за турската серија Asi. Не го разбирам ова однесување, кога напишав текст за Време на дождови, го ископира истиот до најситен детал и отвори своја тема, сега истото го направи и со оваа серија. Потруди се малку и ти да напишеш нешто!
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #15
Избришани две теми кои не служеа за ништо. Една од Марко и една од некој си Македонија...
Дечки ако немате попаметна работа на ум, не спамајте и не лечете комплекси овде.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #16
Епа дечки не знам како функционирате на други форуми, ни ме интересира, но овде ако имате што да пишете и кажете никој нема да ви земе здраво за готово, слободно дебатирајте и отворете теми, но барем бидете малку оргинални. Копии од други линкови и крадење теми од други форуми и портали не ни требаат.
 

makedonija88

Нов Член
Мислења
85
Допаѓања
0
Поени
0
#17
LucasScott напиша:
Избришани две теми кои не служеа за ништо. Една од Марко и една од некој си Македонија...
Дечки ако немате попаметна работа на ум, не спамајте и не лечете комплекси овде.
zatoa sto ne ti se sviga.... :off::off:
deka nikoj ne ve cita vo makedonija zaradi toa li
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #20
Сега ќе се спуштам на твое ниво и ќе те прашам; Дете глупаво, ако толку не го сакаш форумов, мислиш дека не вреди и нема посетители кој *** окапуваш на истиот и губиш драгоцено време?

ps. za ban lesno e, isto i za da napravis nov profile
А си чул за банирање преку IP адреса?