Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Избришани и споени мислења!

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
#61
Темата на Марко за мистериозни случки од Оф топик е префрлена во подфорумот Мистерии.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,523
Допаѓања
284
Поени
83
#62
^
не сум заприметил дека постоела тема со мистерии ,знам имапе на стариот форум такво ама тука нстварно не сум приметил бидејќи повеќе на форумов дискутирам за македонските телевизии
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#63
Ги избришав сите теми од подфорумот Download кои содржеа линкови од Megaupload.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
#64
Избришана темата на Благојче - Неемитувани теленовели во Македонија. Тема за неемитувани :pff: , ајде тема и за неемитувани филмови или емисии. Такви теми во Оф топик може да се отвараат. Форумиов не е некој нов па секакви теми да се отвараат.

Од драга волја, не го избришав само ова мислење

„Есенска кожа“ или „Кожа на есента“ креирана од Ерик Вон снимена во 2005 година во продукција на Televisa - Мексико. Оваа серија започнала да се снима на 5 Мај 2005, а снимањето завршило на 23 Септември истата година - 2005 . . . Музичката нумера „Esta Ausencia“ ја изведе Давид Бизбал.

КОЖА НА ЕСЕНТА
Број на епизоди: 90
СОДРЖИНА
Рамон Мендоза со љубов и безусловна поддршка од својата сопруга Лусија напредува во својата работа, достигнуваќи одлична економска положба. Нивните деца Лилјана и Мигел Анхел, се образовани во најдобрите училишта и никогаш ништо не им недоставуа. Сепак Лусија не е среќна поради суровоста и материјалистичноста на Рамон. Тој постојано ја понижува со што нивните деца ќе ја изгубат почитта кон мајка си. Каприциозната Лилјана му била поранешна девојка на Едуардо но поради неговата економска состојба била принудена од страна на татко и да раскине со него. Лилјана се запознава со Хуан Карлос и наводно се вљубоува во него. Лилјана останува бремена од Хуан Карлос, но тој ја принудува да арбортира, но Лилјана не прифаќа и меѓувреме Хуан Карлос ја остава т.е. ја напушта. По одреден временски период Лилјана раѓа ќерка, оставајќи ја кај некои монахињи и таа се враќа во Мекиско, каде што таа мора да краде пари за да се грижи за бебето. Мигел Анхел е мрзеливо и неодговорно момче кое верува дека тој заслужува се. Лусија разочарана од својот живот, таа станува сенка, која нејзините единствени среќни моменти се пред компјутерот каде таа го отвара своето срце на друг човек кој ја разбира и ја поддржува и советува, и со кого малку по малку и во тишина таа се вљубува во него. Таа мистериозна личност чие лице таа може само да си го замисле, чиј глас таа никогаш нема да го слушне таа наоѓа мир и спокојство во него . . .
Улоги: Sergio Goyri, Laura Flores, Raquel Olmedo, Sabine Moussier, René Strickler
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#65
Повеќето теми отворени во оваа категорија сега се преместени во „Канта“ затоа што немаше никаква корист од нив. Покрај тоа, „Околу форумот“ отсега е единствената категорија достапна за гостите, па преку неа ќе дознаат дека форумот е затворен за нив се додека не се регистрираат.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
#66
Предложувам

- темата за Скај Нет да се спои во темата за Локални телевизии
- темата за Стара телевизиска програма да се спои во ТВ Времеплов
- темата за Грешки од технички аспект да се спои во Визуелни идентитети

Нема потреба од толку многу отворање на нови теми во подфорумот Телевизија.
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
#69
Beauty напиша:
Предложувам

- темата за Скај Нет да се спои во темата за Локални телевизии
- темата за Стара телевизиска програма да се спои во ТВ Времеплов
- темата за Грешки од технички аспект да се спои во Визуелни идентитети

Нема потреба од толку многу отворање на нови теми во подфорумот Телевизија.
Може и оваа тука ТВ Споменар

viewtopic.php?f=59&t=4613
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
#72
Да, да :hehe:
Спојувањево еднаш два пати ми одеше, сега пак не сака. Треба да испробувам пак.
 

DarkAngel

Активен Член
Мислења
2,862
Допаѓања
0
Поени
36
#74
Повторно исчезнаа мислењата од последниве неколку дена.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,523
Допаѓања
284
Поени
83
#75
и јас приметив изчезнаа неколку мислења во некој теми ,што се случува со форумов страшна работа
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#76
Го најавив тоа, но не сте прочитале. Имав работа со базата и мораше тоа да се случи.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
#79
Избришано е се од минативе два дена. И на сајтот се избришале некои работи, пример објавите на сериите.
Дури и мојот аватар :haha:
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#80
Форумот и сајтот се на иста база, кога ја враќам назад во времето на двете места има последици.