Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Известувања поврзани со членовите

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата
Статус
Не е отворен за идни мислења.

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Beauty напиша:
Ама и гледање серии тука се вбројува :406389:
Си гледам јас стандард американско, периодов ги надокнадувам од минатата сезона што не ми е гледано па не почнувам ништо ново. Деновиве почнува француската Les Revenants втора сезона и третата од данската Мост! :190950:

Narcos ја препорачав, летен хит ми беше. Така чат пат си надокнадувам, латино ништо веќе одамна завршив со тоа, да сум во Кавадарци ќе погледнував бразилско на ХРТ, ама тука со факултетот и со каналиве не стигнувам :406389:
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
ТВ Мен на одмор од 1 ден. Одморот ќе си го користи често, ако продолжи вака.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Ајде нека ни е честито. Денес доаѓаат нови членови.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Опомена до ТВ мен пред ставање на забрана за објавување на информации.

Јас рабирам дека информацијата е битна работа, за некој повеќе, за некој помалку, ама само на тоа да се сведат твоите постови, не иде. Затоа гледај постовите да ти бидат повеќе содржински, критички настроени, твои мислења, твои гледања, а не само информации за тоа што ќе давала Пинк или слични телевизии.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
М@РКО,
почитувај ги правилата за да не бидеш баниран следен пат. Ти реков дека тема за Новогодишни на балкански телевизии не треба и дека мислење може да постираш или во темите на телевизиите во Други телевизии или во Новогодишна програма кај Македонски телевизии. Теми отварај и модерирај на Кајгана, тука не.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Баниран членот Aslan Turkey на одредено време.
Денес блокирани и десетина други регистрации од истата IP адреса.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Баниран членот Aslan Turkey на одредено време.
Денес блокирани и десетина други регистрации од истата IP адреса.
Истото пак се повторува.
Пак со нови меилови се регистрира. Не знам како не го мрзи :haha:
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Заврши притворот (банот) за Aslan Turkey. Доколку продолжи со навреди и несоодветно однесување, притворот ќе биде продолжен.
 
Статус
Не е отворен за идни мислења.