Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Нови синглови

  • Автор на оваа тема Bobi!
  • Датум кога е започната темата

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #1
Enrique Iglesias Ft. Anahi - If Only You

 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#2
Јас во песнава не го препознавам гласот на Енрике, а на Анаи уште помалку. Каде ја најде? Дали квалитетот е слаб па не се слуша добро, не знам...
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #5
Првиот сингл од третиот албум. Едвај чекам :ehh:

 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #8
Одамна некоја песна на Ријана не ми се допаднала толку, деновиве постојано ми е powerplay! А спотот е одличен исто, уметнички, ме потсеќа на филмот „Реквием за еден сон“.
 

Ana-Marija

Нов Член
Мислења
378
Допаѓања
0
Поени
0
#9
Леле колку е одвратен спотов,т.е они двајца се страшно одвратни у него. Песната ја обожавам али Ријана се поише дбивна ми станува.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #12
Одлична е новата соработка на Колдплеј и Ријана „Princess of China“ :rock: . Заедно со "Paradise" и "Every teardrop is a waterfall" ми се омилени засега од албумот.

 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #13
Новиот хит на Сак Ноел, мене подобар од Loca People :D

Mama, yo paso de todo! :rock:

 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#17
Ја слушав на радио. Невозможно е да не се препознае единствената Талија.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#18
Нели? Одма и се познава гласот, и јас сосема случајно ја слушнав денес на радио.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #19
Песната е веќе стара еден месец, но за мене е нова сепак, и песна која ми го одбележа стартот на 2012, т.е првите денови.

Мојот прв хит за 2012: 334545 334545 334545

 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#20
Песна со која ми завршија деновите од 2011-та и ми започнаа од 2012-та!