Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Нови синглови

  • Автор на оваа тема Bobi!
  • Датум кога е започната темата

Taki252

Активен Член
Мислења
2,634
Допаѓања
0
Поени
36
Одлична е песната. Да бидам искрен малку ме фати страв дали следните песни ќе и бидат толку добри како предходните со оглед на тоа дека одамна ја немаше. Но судејќи според ова мене многу ми се допаѓа. Баш вчера на инстаграм ми стигнува нотификација дека и Адел се приклучила и баш беше објавила мал дел од песната, веднаш си реков хит!
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Се наежив и од песната и од спотот.

Приметив поослабена е, на моменти се приметува дека доста во лице сменет и е ликот .
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Песната не е снимана кај нас туку само спотот е сниман не неколку локации низ Скопје и во населбата Шутка. A имаат и песна со рапериве Легијата
https://www.youtube.com/watch?v=WR9lzUJStsA
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Аууу колку добри песни има Џастин Бибер за овој новиов албум. Порано додека беше во тинејџерски години ич не му ги поднесував песните но сега откако поранса појаки песни вади.


Дури и спотови има добри.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Овој Еd Sheeran e нешто најдобро што се појавило на музичката сцена во светов.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Ќе го ставам ова тука затоа што песната е со текст на англиски, наменета најверојатно повеќе за странскиот пазар. Марија е србинка 18 години мислам има, и се занимава со мода и со јутјуб. Од Universal music Srbija ja слушнале на видеа на јутјуб како пее и ја викнале да потпише за нив да сними песна.


Акустична верзија
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Бруно Марс во стилот на 80 тите.

Го има она што го имаше Мајкл Џексон на сцената и во пеењето и музиката.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Нашиот македонец Боби Андонов со нова песна, да се надеваме ќе стане голем хит во светот.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Ова го има правено Јован Јованов. И музика и спот. Ништо посебно ама интересно.