Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Предлог за отварање на теми

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #1
крис мислам дека треба да отвориш потфорум теленовела инфо за пишување на нови теми.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#4
damjan напиша:
треба кај филм да се отворат потфоруми
не треба. ќе има само еден, затоа што непотребно отваравме теми во претходниот форум, во овој ќе пишуваме општо за филмовите.
 

Стефан

Нов Член
Мислења
1,302
Допаѓања
0
Поени
0
#5
ако не се лажам, во категоријата: „македонски телевизии“ има два пати тема за канал5, едната избришетеја
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #6
А кај отидде темата за Теленовела Инфо?
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#7
LucasScott напиша:
А кај отидде темата за Теленовела Инфо?
Тоа беше подфорум.

Крис имаше направено грешка, му беа спомени Теленовела Инфо со Теленовели од Аргентина, и ги оддели и изгледа заборавил да го направи повторно подфорумот Теленовела Инфо.
 

Стефан

Нов Член
Мислења
1,302
Допаѓања
0
Поени
0
#8
Луѓе, имам еден предлог.
Кај насловите од сериите или филмовите во заграда да ставите и името на Македонски:
Bimbir Gece (1001 Ноќ)
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #9
22a напиша:
Луѓе, имам еден предлог.
Кај насловите од сериите или филмовите во заграда да ставите и името на Македонски:
Bimbir Gece (1001 Ноќ)
Нема шанси. Имаш превод во самата тема, нема потреба и на насловот да стои.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #13
Крис ај дај ми линк од стариот форум, на онаа адреса не ми го отвара веќе.
 
Мислења
591
Допаѓања
0
Поени
16
#15
Зошто Теленовела Инфо е во ПрајмТајм серии делот???
ПС: Со среќа новиов форум:272416:
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#16
Зошто не можам да го преместам, треба да видам како треба.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,952
Допаѓања
3,792
Поени
113
#17
Гледам дека некои членови бараат некои теми итн.
Бидете стпрливи, се што треба овие денови ќе биде поставено на форумот:272416:
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
#18
Видов дека имаме и помлади членови овде па еве список на сериите од Дизни кои можеби ги гледале и ќе сакаат да ги коментираат.

Jake and Blake ( веќе имаше тема на другиот форум )
Hannah Montana ( исто ја имаше )
Zeke and Luther
H2O Just add water
The suite life of Zack and Cody спин оф на ова The suite life on the deck
Sonny with a chance

ако се сетам на некоја друга ќе допишам
Ако можи и подфоруми да се отворат за анимирани/цртани серии за на пример некои како South Park и други да не се ставаат во анимирани, цртани филмови
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #19
Мислам дека е глупаво кога во прајмтајм темите се става анкетаа да се оцени серијата, ако на некој му се допаѓа, ќе напише што мисли, или обратно, нема потреба од анкети во самата тема барем н за серии.
 

DarkAngel

Активен Член
Мислења
2,862
Допаѓања
0
Поени
36
#20
Да се отвори тема за Прва Српска Телевизија - PRVA (поранешна FOX). Доколку е дозволено и другите членови освен модераторите да отвараат теми, би сакал да отворам. Секако ако имам одобрение од администраторот или некој од модераторите.