Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Предлог за отварање на теми

Losteech

Администратор
Мислења
711
Допаѓања
0
Поени
0
#22
LucasScott напиша:
Мислам дека е глупаво кога во прајмтајм темите се става анкетаа да се оцени серијата, ако на некој му се допаѓа, ќе напише што мисли, или обратно, нема потреба од анкети во самата тема барем н за серии.
Епа ајде одлучете сега што да правам со новите теми. Дали да ги правам со анкети или не. :hmm:
 

Mulholland

Нов Член
Мислења
382
Допаѓања
0
Поени
0
#23
Во ред е да има анкети, според мене.
Затоа што кога ќе се направат многу мислења на одредена тема, некој што првпат ја чита прво ќе се задржи на анкетата, а дури отпосле ќе види дали сака да чита неколку страни мислења :)

Анкетата е попрегледен и поедноставен приказ на мислењето на форумџиите за серијата.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#24
Мене не ми сметаат, дури симпатично ми изгледаат темите така.
 

bakigvg

Нов Член
Мислења
208
Допаѓања
0
Поени
0
#25
Тема за Тротоар news, колку што гледам нема отворено,па може да го збогатите тој дел со македонски емисии.
 

Simona*

Нов Член
Мислења
48
Допаѓања
0
Поени
0
#29
Еден предлог за нов под-форум.
Да се отвори во Музика посебен дел за музички настани, фестивали како што се Евровизија, EMA, па и нашите фестивали како Макфест, Скопје фест...
Мислам дека подобро би било така, отколку во Off-topic.
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#30
@bakigvg
Од наредните денови ќе се полни подфорумот со нови теми, ќе се додаде и таа за „Тротоар“.
 

bakigvg

Нов Член
Мислења
208
Допаѓања
0
Поени
0
#31
Burrows напиша:
@bakigvg
Од наредните денови ќе се полни подфорумот со нови теми, ќе се додаде и таа за „Тротоар“.
Ok за Тротоар. Друго, кога си отворил тема Боом Тв еве предлог да се отвори под-форум за Боом тв, Макс Тв, Телекабел, Кабелнет и др.
 

хејтер

Нов Член
Мислења
2,065
Допаѓања
0
Поени
0
#32
за Умни глави. Ме интересира како се викаше детето шо го глумеше таткото.
 

DarkAngel

Активен Член
Мислења
2,862
Допаѓања
0
Поени
36
#34
Абе луѓе!
Сте ја заборавиле Caminho das Indias, a? Воопшто немате ни отворено тема за серијата.
 

Rebellious angel

Глобален модератор
Мислења
696
Допаѓања
0
Поени
16
#37
Со оглед на тоа што немам веќе FOXlife и FOX Crime, нема да можам да отварам теми за бројот на епизодите, па ако сака некој, слободно нека преземе. :)
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#38
Остави ги тие две теми, ако некој знае епизоди нека каже. И така веќе ги немаме тие два канали.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #39
A зошто ги немате повеќе? Кај мене ги има сеуште.