Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Предлог за отварање на теми

Стефан

Нов Член
Мислења
1,302
Допаѓања
0
Поени
0
#61
Абе имам ја еден предлог: да отвориме еда тема со име: Кутија за желби

Нели не е лоша идејата ?
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#62
Може и кутија за глупости, и онака секојдневно некој знае да истреска по некоја.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#65
Mulholland напиша:
Те искара LucasScott :)
Види таму обично ги делат евровизиските песни во POTS, можеш така да отвориш по 1 тема за секој pot :)
Ќе видиме, имам разни идеи. Сепак нека се изберат уште неколку песни и ќе почнам со претставување па потоа гласање.

Иначе, таман работа, никој не слушам јас, само ми дојде и мене дебилна идејата, а и тоа со анкетата ако се згреше да не наместиш опција за да се гледат гласачите, после треба одново нови теми. :)
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#66
Тебе секогаш ти доаѓа дебилна идејата откако некој ќе напомене дека е дебилна, што не мора да значи дека навистина е. Треба да почнеш да учиш за тоа како да стоиш на своето. :)
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
#67
Да се допрефрлат сите теми од стариот форум што ги нема овде. Кој си ги префрлил досега ОК за другите мислам дека админи, модератори или членови кои сакаат да ги префрлат нека го направат тоа. Вака многу теми фалат посебно во прајмтајм и теленовели. Има теми од членови кои не се активни на овој форум и нема причина да се чека да се појават.
Исто отворете теми и за постари ситкоми/серии како Full house, Step by step, The nanny и сл

Се што има мое (некои 7-8 теми) во телевизија, прајмтајм, теленовели слободно префрлете.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#68
Без гајле, постепено се ќе се префрли. :) Засега мислам дека најактивните теми се префрлени.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#69
:haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha::haha:
Јас не го разбирам тој член, а сигурно веќе и никој не ја отвара таа тема. Што е финтава со тие линкови, кодови не знам :haha: Го прашав два пати и не одговара.
Еднаш поставуваше во еден ден по неколку поста и му ги избришав. Ама не ни реагира, пак по негово. Јас избришав, гледам одма потоа нов пост од него :haha:

Има своја страна?
 

igorao85

Нов Член
Мислења
1,784
Допаѓања
0
Поени
0
#70
Ме интересира што мислите за отварање тема - македонски радија. Може да биде една генерална тема или варијантата која мислам дека помалку ќе ви се допадне за секое радио посебна тема. И ако ја отвораме каде би ја сместиле во оф топик и,ли ?
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#72
Најдобро е една тема Македонски радија во Оф топик, да.

И каде се Сателитските телевизии на Sota? :haha: Сакав да му ја заклучам сега.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Автор на оваа тема #73
Beauty напиша:
И каде се Сателитските телевизии на Sota? :haha: Сакав да му ја заклучам сега.
Отидоа во неповрат. И онака никој друг освен Сота не ја посетуваше темата.:mhhh:
 

Phillip

Активен Член
Мислења
1,796
Допаѓања
14
Поени
38
#74
LucasScott напиша:
Отидоа во неповрат. И онака никој друг освен Сота не ја посетуваше темата.:mhhh:
Се прашувам што ќе направи кога ќе се врати и ќе види дека нема ништо.:haha:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#75
Не знам како ја нашол во Теленовели од Аргентина кога му ја скрив. :haha::haha::haha:
Може има опција да видиш некоја тема без да ја бараш. Не знам за тоа.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#77
Не знам дали смее да се ставаат линкови за симнување на овој форум. Крис нека ти одговори.
А и не знам зошто ви се потребни, се има на интернет за симнување.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,238
Допаѓања
2,887
Поени
113
#79
Да, знам. Ама овој форум не е бесплатен како стариот. Поточно нека ти одговорат Крис или Developer дали смее да има.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#80
Подобро да не ставаме, форумот како форум го дозволува тоа, но хостингот не бидејќи е германски.