Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Предлог за отварање на теми

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#81
Отворив теми за две постари емисии во Македонски емисии. Со оглед дека имаме многу стари емисии кои немаат теми, мислам дека треба да стојат (дали со сегашниве или не, не знам) и некако да се каже дека веќе не се емитуваат.
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#82
Јас се мислев што да правиме за такви емисии, има стари емисии кои би било интересно да се искоментираат. Може и да се направи подфорум „Ретро“ во делот за Македонски телевизии.
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#83
Може бе сега ќе направам. Добра идеја, оддамна сакав да спомнам дека не е убаво што темите за старите емисии ги заклучуваме или забораваме...
 

Phillip

Активен Член
Мислења
1,796
Допаѓања
14
Поени
38
#84
Крис може јас да отворам теми за концерти во Македонска,Странска и Балканска музика, а ти да ги означиш како важни?
 

Стефан

Нов Член
Мислења
1,302
Допаѓања
0
Поени
0
#86
Адмиистрација, зашто не отворите подфорум за дигиталниве и кабелски телевизии, нешто слично како http://www.rtvforum.net/index.php .
Темите да бидам за MaxTV, BoomTV, TotalTV, CableTel, Telekabel и други ..
 

Servantes

Нов Член
Мислења
30
Допаѓања
0
Поени
0
#87
Од сериите:
'' Под среќна ѕведа ''
'' Огнови на љубовта ''
'' Наша Наша Мала Клиника ''
'' Сестри ''
'' Скршено крило ''
'' Комесарот Рекс''
За емисиите
'' Котон Клуб ''
'' Фати се за работа ''
'' Во центар ''
'' На рапорт со Јофе ''
'' Полна куќа ''
'' Добра мисла ''
'' Нешто убаво ''
'' Fear Factor''
'' Информативни програми - Вести''

Би било интересно да се отворат некој од овие, зошто ме интересираат ваши мислења.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#88
А зошто те интересираат туѓите мислења?
Теми за скоро сите серии има. За емисиите не, ама ќе бидат и тие.
 
Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
#89
Прашав нешто во врска со аватарите не ми беше јасно т.е. не ми примаше слики а сега е ок, успеав конечно. Фала :) и се извинувам што постирам тука, слободно избришете го ова.__________________________________________
 

Phillip

Активен Член
Мислења
1,796
Допаѓања
14
Поени
38
#90
yaprak_sonunda напиша:
Прашав нешто во врска со аватарите не ми беше јасно т.е. не ми примаше слики а сега е ок, успеав конечно. Фала :) и се извинувам што постирам тука, слободно избришете го ова.__________________________________________
И сега конечно си стави слика од твојата омилена серија.Верувам дека си многу среќен во моментов.:haha::haha:

Шала.:)
 
Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
#91
Леле да, толку сум преокупиран со сликата што, еве, скокам по дома, не бев на факултет, заборавив да јадам, ама ми текна да пишам овде и да ја изнесам и споделам мојата неизмерна среќа со вас. Уф, ми олесна!
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#92
Дали ти еден период беше член на форумот на МММ кога постоеше такво нешто? Многу ме интересира.
 
Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
#93
Не сум бил член на тој форум, на кајгана сум бил/сум.
Како и да е, зошто тоа те интересира МНОГУ ??? Препозна некој од минатото :) ???
Хаха веројатно си грешка но како и да е...
И сега ми е страв , немој да сме се сретнале на некој друг форум па да се имаме покарано, веројатно ќе ме банираш , така ми звучиш искрено...
 

Крис

Администратор
Мислења
5,319
Допаѓања
2
Поени
38
#94
Па не е важно како ти звучам, важно е да не си тој што мислев дека си. :)

Ако беше, банот е ситна работа во споредба со тоа што ќе следуваше. :mhhh:
 
Мислења
217
Допаѓања
0
Поени
0
#95
Хахахахахаха леле кутрото дете ќе лечело скршени ребра :)))) Кој знае колку ти згрешиле.
Немај гајле брат, итс ок ! пОз
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
#97
Можи темава http://forum.tvpaket.com.mk/showthread.php?t=4609 во образование да се бидејќи првично за таму е наменета ама немаше таков подфорум кога е отворена... Исто така можи и подфорум насловен како Пријатели да се отвори или пак Семејство да се поврзи со тоа... Just an idea
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,282
Допаѓања
2,969
Поени
113
#98
Во тие теми ретко и кој пишува. За Фамилија има дел.
 

Missy

Нов Член
Мислења
3,189
Допаѓања
0
Поени
0
#99
Мислев Фамилија/Семејство да се поврзи со Пријатели односно да биди Семејство/Фамилија и пријатели... Така има поголем избор на теми што би можеле да се отворат за и тој дел од форумот да не биди толку запоставен :)