Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

ТВ Пакет портал

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
Може и компромис да се направи, вие и така ги фалете и рекламирате, па и тие за возврат да ви дадат некоја реклама :)
Кого фалиме и рекламираме? За Канал 5 не пишуваме скоро година.
 

Transporter

Активен Член
Мислења
468
Допаѓања
93
Поени
28
ТВ Пакет како специјализиран портал од оваа област, сметам дека треба да ја објави анализата на програмската шема на националните радиодифузери што ја направиле од Институтот за развој на електронски комуникации за да се напраи рекапитулар што според Закон мора, а што се нуди на нашите телевизии. Да се пофали тоа што заслужува, а искритикува тоа што треба.
 

Hook'O

Добро-Познат Член
Мислења
1,425
Допаѓања
56
Поени
48
Од кај им се тие 61% домашна продукција на Алфа? Нели српско нон стоп даваат?
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,523
Допаѓања
284
Поени
83

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
Ццц браво и фала!

Затоа не си блокиран и покрај милионте глупости хаххаа. Знаев дека ќе притребаш.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,534
Допаѓања
953
Поени
113
Па пејачка е Бојана Атанасовска, ако мислиш на неа.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,534
Допаѓања
953
Поени
113
И мене ми се свиѓа. Да имаше срце наместо лајк како на фејсбук, со тоа би реагирал :D

Инаку, и ова е предобро:

Слезе од небото заради наше спасение. Страдаше па заради нас воскресна, се вознесе на небото. Нека силата божја го благослови твоето постоење. Христос воскресна – Навистина воскресна !!!

Од статијата за Лозано. Браво :se poklonuva::
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,523
Допаѓања
284
Поени
83
Супер би било Дани да пише на порталот и за Nova S дека е прва телевизија во Србија (без разлика што не е канал со национална дозвола за емитување) која нуди и македонски превод на дел од програмата на странски серии и странски филмови. Дури и сајтот има превод на македонски јазик, а од неодамна може да се гледа и во Македонија на Тотал тв, Телекабел, Кабелнет Прилеп, и најверојатно ќе биде пуштена и на Неотел.

Ако треба и слика ќе најдам да и дадам да стави да се види дека има превод на македонски.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,573
Допаѓања
4,474
Поени
113
Најди слика и прати ми во порака. Ќе објавам, нема проблем.
Што и да мислите праќајте.
 

Developerv2

Администратор
Мислења
97
Допаѓања
97
Поени
18
Сепак, се работи за браќа од актуелната "хит"...

Да не е буквата х погрешно напишана? Подобро би било место "х" да се стави "ш"..

:406389:
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,534
Допаѓања
953
Поени
113
Кај ви се појавува ова ? Кај мене на мобилен нема ништо.
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,730
Допаѓања
1,322
Поени
113
Ни мене, ама на рачунарска верзија веројатно има.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,523
Допаѓања
284
Поени
83
Jaс немам антивирус некој инсталирано додатно на лаптоп туку само од Windows 10 оној Windows Security, така да не ми се појави ова.