Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

ТВ Пакет портал

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#41
Ги гледаш банерите на Цеца и Мирослав од страна? Не стојат за џабе :namignuva:
А за овој концерт, нема проблем, ќе пишам, имаш твои слики?
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
5,802
Допаѓања
559
Поени
113
#42
Свои слики имам,но во лош квалитет се бидејќи камерата не ми е нешто нај.Но,имаш на повеќе сајтови објавено.Исто така,доколку сакаш да објавиш видео ти го препорачувам видеото кога и двајцата легенди ја пеат ,,Цезарица“-хитот на Драгоевиќ.Го има веќе на YouTube:


Исто на тој канал имаш уште некои снимки од концертот како Елено ќерко-македонската изворна песна во изведба на Оливер,Џибони и Влатко Стефановски на гитара.
 

Blagojche

Добро-Познат Член
Мислења
3,605
Допаѓања
49
Поени
48
#46
Не можам сите да Ве знам. Хахаха, као демек ние го знаеме, смрдло! :D
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
#47
А ова видеово од каде е извадено ? Гледам не е во студиото.

Али завчера се возбуди во емисија :406389:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#49
Официјално - статијата за Вљубениот ерген најубав маж во Турција - е најчитана статија на ТВ Пакет од почетокот на своето постоење.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
#52
Tреба да се пише и за исклучувањето на четирите регионални канали. Никаде не најдов информации за тоа.

Доколку Beauty имаш подетални информации пиши.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#53
Имате ли проблем со форумот и сајтот последниве два дена? Не се отвара.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
5,802
Допаѓања
559
Поени
113
#56
Оваа недела во ред беше, само еднаш ми се појави тоа Error.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
#57
Интересно ова што обајвува Дани за Дискавери. Такви некој информации мислам треба да се почести.

Ако најдеш повеќе информации за Лига Шампиони и Лига Европа правата за пренос пиши.

Јас го имам ова
Македонски Телеком ги откупи правата за Лига на шампиони и Лига Европа во периодот 2018-2021.
https://www.uefa.com/MultimediaFile...r ... WNLOAD.pdf
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#58
ТВ Пакет на сите свои читатели им ја честита Новата 2018-та година со желби за многу повеќе здравје, многу поискрена љубов, бескрајна среќа и успешна година што претстои. Интернет порталот и во иднина останува ексклузивен во однос на сите новости поврзани со телевизиските содржини во Македонија и регионот, обидувајќи се да ги покрие сите вести во телевизиската сфера.Единствени во стилот и едни на пазарот, ТВ Пакет и во новата година продолжува да биде дежурен следач и критичар на сите телевизиски програми, сѐ со една единствена цел - да ја подигне свеста на македонските телевизиски канали во насока на подобрување на квалитетот на содржините.

Бидете со нас и во оваа година со сите ваши предлози и сугестии. Ви благодариме на довербата и ви ветуваме уште поинтересна година на вести и статии кои ќе го задржат вашето внимание.

Со почит,
тимот на ТВ Пакет
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
#59
Tреба на порталот да се стави уште некој да пишува вести. Исто да се овозможи коментари да има како на Мотика што се коментарите од Фејсбук.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#60
Пишуваат уште двајца освен мене, но поретко. И тој што сака да пишува, нека прати, ќе му се објави. Нормално, никој не прави проблем за тоа. 46464