Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Форумот е затворен за гости!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
Преку Google Chrome не работи форумов. Преку Mozilla Firefox се вклучив случајно да проверам дали ќе сака од тука (и сакаше), иако не го користам веќе со години. :haha:
 

Blagojche

Добро-Познат Член
Мислења
3,605
Допаѓања
49
Поени
48
Јас преку Гугл Хром си го отварам и го отвара ама само преку порталот на твпакет а да пишам www.forum.tvpaket.com.mk ми излегува нешто безвеза.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
И сајтот на мобилен само насловната ја отвара.

Има некој проблем и со сајтот и со форумот.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Имаме цел тим на администратори и модератори, не сме слепи па да не приметиме.
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Имаше некој линкови во темата,да не се некој вируси па затоа и го постирав тука за побрзо да реагирате.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Од денес привилегија да читаат постови на форумот имаат само регистрираните членови. За останатите, форумот е заклучен!
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
Некој ви спамира руски на форумов со огромни текстови.
 

LucasScott

Нов Член
Мислења
8,009
Допаѓања
0
Поени
0
Eден куп нови членови одобрив денес, гледам тука се, но изгледа за читање се регистрирале само.

Еве ве предизвикувам претставете се, пишете што сакате, што гледате...Не јадеме форумџии, ветуваме. :)
 

Dexter26

Добро-Познат Член
Мислења
3,761
Допаѓања
38
Поени
48
^

Марко ги донел од форумот на Кајгана, каде што им пиша пред некој ден за денешното освежување на Телма со нов визуелен идентитет.