Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Форумот е затворен за гости!

  • Автор на оваа тема Крис
  • Датум кога е започната темата

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,602
Допаѓања
996
Поени
113
Сигурно имала закани и притисоци од Аслан, па морала наша Естрамботика да попушти :pie kafe:
 
Допаѓања: Steff

anonimen

Добро-Познат Член
Мислења
2,564
Допаѓања
661
Поени
113
Пуштен под итна постапка, нашата Естрамботика не сака проблеми :haha::haha::haha:
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,545
Допаѓања
289
Поени
83
Зошто денес често ме дава како одјавен од форумов иако ми е ставено да бидам секогаш најавен кога ќе го посетам форумов?
 

NaEdenCovekBratMu

Добро-Познат Член
Мислења
277
Допаѓања
324
Поени
63
И мене тоа често ми се случува во последно време кога сум на мобилен, ама мислев дека кај мене е проблемот. :406389:

Ми вели: „Мора да бидеш логиран за да влезеш во темата, за да се логираш кликни овде (линкувано)“, а кога ќе кликнам ми вели: „Веќе си логиран, што мајка бараш тука?“ :406389:
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Форумот од сега нема да биде затворен само за гости, туку и за членови кои не коментираат. Истите ќе бидат блокирани доколку се забележи дека одреден период немаат никаква активност.
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Читај на сајт, ова е форум. Истото важи и за уште неколку кои со години само читаат. Доколку не се активираат, ќе бидат блокирани.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,602
Допаѓања
996
Поени
113
Па секој може да чита сега и ненајавен и нерегистриран (освен во темите телевизии и драмски).
 

Beauty

Администратор
Мислења
19,676
Допаѓања
4,621
Поени
113
Подфоруми за телевизија и сите серии се забранети за читање ако не си регистриран/а.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
6,602
Допаѓања
996
Поени
113
Јас сега се одјавив и видов не се забранети. Само телевизија и драмски (како што кажав). Во теленовели и прајтајм може да се влегува да се чита.
 
Мислења
46
Допаѓања
41
Поени
18
Тотална глупост.
Јас следам што се пишува но не коментирам бидејќи горе-доле истото мое мислење е пласирано од страна на други членови. Дополнително следам само неколку теми.
Не глеам никаква причина да бидам блокирам бидејќи немам доволно време да седнам и да куцам или пак да копирам мислења од другите или да лупетам во темите...
Најдобро е да се преиспита оваа срамна и беспотребна одлука за блокирање на неактивни. Не гледам што штета прават на форумот...