Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Animal kingdom, TNT|2016-

  • Автор на оваа тема Beauty
  • Датум кога е започната темата

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Автор на оваа тема #21
Фантастична! Ми фали таа акција и напнатост како во Breaking bad и Prison break, ама одлична драма е.
Сите се одлични, најзгоден Баз, најзлобни сите. Тоа што го договорија со Пол искрено не го сфатив баш, за он да прифати да учествува во кражбата. Има стварно се' тука, и лезбејски сцени, и многу дрога, секс, шмркање, геј љубов, итн.

Добро и кажа Џеј на учителката : Не се мешај во фамилијата, немаш претстава на што се подготвени тие !

:pie kafe:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Автор на оваа тема #22
Леле, срцето ми лупа. Животни е мал збор, овие се болесници. Особено Штрумфета и тој нејзин Поуп. Најлоши од сите. Баз е алчен, но во душа мислам дека е добар. Исто и Крег и Дерен се подобри, иако се глупави.
Ни најмалку не очекував дека вака ќе заврши една од омилените ликови :smrk: И тоа задушување за време на секс, а она всушност се жртвуваше за да се спаси од него вечерта. А јас мислев и девојчето го задушил, ама на крајот ја дадоа во кревет, што значи не е.
Грабежот одлично реализиран. Утре завршува прва сезона, очекувам некој пресврт на крај. :uzivkanje:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Автор на оваа тема #24
И обновена е за 5. сезона за 2020-та година.
 

TVman

Добро-Познат Член
Мислења
5,802
Допаѓања
559
Поени
113
#29
Телма нема ли да ја купи четвртата, па на нет ќе ја гледаш ? И кога се планира репризата ?
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Автор на оваа тема #30

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
Автор на оваа тема #33
Аууу.... Баш ме интересира во кој тек ќе оди потоа серијата. Без Штрумфета мислам дека ќе биде покољ меѓу децата. Она барем ги држеше под контрола, дури и кога решија да и' свртат грб.