Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

Music Awards Ceremony

  • Автор на оваа тема rak
  • Датум кога е започната темата

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#3
Aвалон се надеваат на пренос, дури пишале дека ќе сме гледале ексклузивно пренос на Сител :smrk:
 

M@RKO

Добро-Познат Член
Мислења
10,074
Допаѓања
151
Поени
63
#4
И кога планираат Сител да го емитува тоа ?
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#5
Каролина си доби награда за најдобра етно песна, а Сител може слободно да тера со турските додека цел Балкан гледа во живо MAC.
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#6
Абе кој цел Балкан, манифестацијава е тотални нон-евент. :406389:
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#8
Добро тоа да ама никој не прати оваа, небитна манифестација скрос. Да ти не кажа пред 15 минути, јас би заборавил дека воопшто и требаше да оди вечерва. :406389:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#9
Епа нормално никој не прати затоа што на телевизиите им се побитни турски серии и Задруга.
Да беше ова пред 10 години, сите ќе гледаа.
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#10
Затоа што пред 10 години сите тие пејачи имале далеко подобри песни него сега, популарноста им не е толку голема како некогаш. Сега е така, какви песни, таква и популарност.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#11
Па сега се актуелни Раста и Буба Корели, хаха. Затоа и добија награди.
 
Допаѓања: Steff

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#12
Да ама јас се реферирав на овие постари балкански ѕвезди. :406389:

Како и да е, мислам дека оваа манифестација можела подобро да се организира, можеби така ќе и бидела гледана, вака не.
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#13
Да.
Продукциски е добра, организационо хаос.
 
Допаѓања: Steff

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#14
Мене ова ми е преубаво. Конкретно, ѕвездите и песните. Браво!
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#15
Леле уклучив сега, Јоксимовиќ доби награда за овој треш Милиметар :406389: ама барем не е толку зло колку останатите номинирани песни во таа категорија.
 

Steff

Добро-Познат Член
Мислења
1,030
Допаѓања
599
Поени
113
#17
Хахахахахах оваа песна од Карол сега ми е убава.
 

Aslan Turkey

Добро-Познат Член
Мислења
1,601
Допаѓања
68
Поени
48
Banned #18
Добро е што сител не ја емитуваа глупост. Јас си уживам со турските серии Карасевда и Мерием. :uzivkanje: