Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Најави се

The big bang theory|2007-2019

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#41
Ејми Фара Фаулер во четвртата сезона дефинитивно донесе свежина во ситкомов. И сега продолжува да растура. :haha:
 

хејтер

Нов Член
Мислења
2,065
Допаѓања
0
Поени
0
#42
ОК беше 7/10

Ејми е поинтересна од Пени.
Малку се како во депресија, ама кога ќе навлезат ќе им помине.
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#43
Добра нова епизода. :haha:
Ејми разубавена. :haha: Воловиц и Бернадет заедно во неговата куќа. :haha:
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#45
Некако чувствувам дека сѐ помалку се концентрират на ликот на Пени а повеќе простор ѝ дават на пример на Бернадет, која ми е најодвратниот лик заедно со Хоуард во моментот. Ејми на пример ми е многу посмешна :hehe: :rock:
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#46
Мене Прија многу ме нервираше, фала Богу ја тргнаа малку (и се надевам ќе се држат на тоа). Бернадет ми е ОК, ама Ејми е закон.
Наскоро очекувам Пени-центрична епизода. :haha:
 

Phillip

Активен Член
Мислења
1,796
Допаѓања
14
Поени
38
#47
This show is incredible! :D
Едвај чекам да дојде понеделник да ја симнам втората сезона откако првата ја симнував 1 ден и ја изгледав за 2-3 дена. :D
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#48
@Phillip
Забавата допрва следува. :D

А инаку последната епизода беше преЈАКА! :haha:
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#49
Најдобрата епизода од сезонава, крајот беше врв! :haha:
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#50
Сезонава роКа :rock: :rock: :haha: Навистина годинава сите серии ми имаат прекрасни епизоди, досега да не е за подрек никоја од постариве не разочарува :mhhh:

Ејми ми беше срцка кога ја пееше "Everybody hurts" од R.E.M :smeenje: 334545

I love them. :guskam: Шелднон и неговиот топол напиток :hehe:
 

Burrows

Глобален модератор
Мислења
4,964
Допаѓања
20
Поени
38
#52
Колку само Ејми е супер. Сите епизоди оваа сезона освен првата беа одлични.
Инаку не ја преместија во петок, уште е во четврток. :)
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#55
Зошто ќутевте досега? :haha:
Серијава е лудило. :rock: Затоа што Бароус во секој втор коментар овие денови ја спомнуваше, решив да ги симнам првите две епизоди и да видам за што се работи. Не очекував толку ненормални ликови.
Веднаш продолжувам. Од она што го видов во првите две епизоди единствено ме нервира малку оној со косичката, што се прави фраер :haha: Шелдон ми е најсмешен.
 

Bobi!

Глобален модератор
Мислења
6,690
Допаѓања
0
Поени
0
#57
Beauty напиша:
Зошто ќутевте досега? :haha:
Серијава е лудило. :rock: Затоа што Бароус во секој втор коментар овие денови ја спомнуваше, решив да ги симнам првите две епизоди и да видам за што се работи. Не очекував толку ненормални ликови.
Веднаш продолжувам. Од она што го видов во првите две епизоди единствено ме нервира малку оној со косичката, што се прави фраер :haha: Шелдон ми е најсмешен.
Првава сезона е ништо во споредба со втора/трета. Дани те чекаат урнебесни епизоди, супер што се навлече! :haha:
 

Phillip

Активен Член
Мислења
1,796
Допаѓања
14
Поени
38
#59
4x11...Можеби најдобра епизода досега......Колку само се смеам.... :haha:
 

Beauty

Администратор
Мислења
18,230
Допаѓања
2,878
Поени
113
#60
Каква серија :rock:
Пени те жалам со вакви соседи.
Најсмешен ми е Шелдон кога нешто и објаснува на Пени. Многу беше смешна епизодата кога Раџеш се испијани од коктелот на Пени и кога почна да и зборува :haha: Исто кога беа на Ноќ на вештерките кај Пени облечени како нивни омилени ликови. Последнава епизода беше Шелдон кога се разболе :haha: :haha: :haha: Некогаш не можам да го пратам кога брзо зборува и кога употребува научни поими.

Лифтот ќе се поправи некогаш? :smeenje: