Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Што има ново

Нови статуси

Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
S
Steff
Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
Допаѓања: TVman
ќе ја поставувам т.е ќе ја продолжам и златен глас за 2 недели
Ќе ја снимам новата на мтм од септември
TVman
TVman
Супер. Ќе ја гледам.