Добредојде на форумот

Регистрирајте сѐ или логирајте сѐ за да имате целосен пристап на форумот на ТВ Пакет!

Register Најави се

Нови мислења од корисници

Ако сакаш да го решиме очи во очи проблемот
S
Steff
Хахахахахаха фала Богу никаков проблем јас ниту со тебе ниту со некој од други форумџии си немам. Се заебавам јас малку како и сите ние тука. Кој сака нек прифати заебанција, кој не сака што да работам.
Допаѓања: TVman
ќе ја поставувам т.е ќе ја продолжам и златен глас за 2 недели
Ќе ја снимам новата на мтм од септември
TVman
TVman
Супер. Ќе ја гледам.
Дани тој кабелскиот канал што ќе се емитуваат турските серии ќе биде како fox life, axn итн . Само превод да си уклучиш кој сакаш или пак ќе ги емитуваат со залепен титл
Оваа година или почетокот на следната прекинувам со моето хоби
Си ми пишал на ок ру ти требам за нешто
TVman
TVman
Ќе ти пишам таму, биди онлајн.
Новата на канал 5 ќе ја снимам
TVman
TVman
Ќе ја гледам на тв нејзе, а на нет кај тебе ќе ја гледам "Животинско царство" бидејќи не ја фатив од почеток кога одеше на Телма..
Од Toygar оваа песна ја сакам Korkuyorum во превод значи јас сум исплашен
Ок во ред тогаш се извинувам. И Новогодишниот преспав ќе го има на нет јас ќе го снимам
Штом овој шит на Сител со години наназад се става на нет, не верувам дека ова нема да го има

Што сакаш да кажеш со ова мислење во темата на Преспав.
Мене ми велиш шит или?
anonimen
anonimen
Само сакам да кажам дека шитот од Сител го има на нет, ошто специјалот од преспав да го нема, тебе не те спомнав никаде, не се преценувај!